top of page

White Rabbit Tattoo Parlour powstało na początku 2013 roku i mieści się w samym sercu nadmorskiej Gdyni przy ulicy Juliusza Słowackiego.

 

Początkowo studio tworzyła głównie Karolina i Sid. Przez kolejne lata skład studia był wciąż modyfikowany, tak aby znaleźć balans pomiędzy poziomem prac a charakterem ludzi, którzy spędzają ze sobą olbrzymią ilość godzin.

Po pewnym czasie udało nam się utworzyć kreatywną grupę ludzi o podobnych zainteresowaniach i wzajemnie siebie motywujących do działania,

 

Obecnie studio tworzy sześciu artystów. Pracujemy w różnych stylach, na różnych nośnikach i różnymi mediami, ale wspólnie tworzymy jeden kolorowy zespół.

Studio bardzo często zaprasza w swe progi znakomitych artystów tatuażu z Polski, jak i z całego świata, tym samym umożliwiając klientom skorzystanie w naszym salonie z usług tatuatorów z drugiego końca kraju lub Europy. Sprawdzajcie koniecznie naszą stronę na Facebook'u, aby być na bieżąco z życiem naszego studia i z wizytami gości.

W 2017 otworzyliśmy się bardziej na polską scenę tatuażu i od tego momentu, można nas spotkać na większości krajowych konwencji tatuażu. 

Serdecznie Was zapraszamy!

 

 

bottom of page